Przeprowadzki

Oferujemy przeprowadzki z Anglii do Polski lub z dowolnego miejsca w Polsce do Anglii

PORADY przy przeprowadzce

Przemyślana przeprowadzka ...

To jednak bardzo trudne, męczące i wymagające wyzwanie. Jak się okazuje największym błędem popełnianym przez klientów jest powierzenie tak istotnego przedsięwzięcie przypadkowym i nie doswiadczonym firmom. Nasza firma zapewni Ci profesjonalna pomoc i wywiąże się z powierzonego zlecenia solidnie i bez stresu. Robiliśmy to juz setki razy! Jednym zdaniem jednak przeprowadzka to zadanie dla fachowców.

Poniżej znajdziesz listę wskazówek, która z pewnoscią okaże się bardzo przydatna w planowaniu przeprowadzki

Dokładny plan przeprowadzki

Większość z nas nie zastanawia się zbytnio nad przebiegiem swojej przeprowadzki. Pierwsza myśl to „damy rade” Jednak bez żadnych planów, w biegu i chaosie niestety napotykasz się w trakcie na mnóstwo problemów. Dobry plan to przede wszystkim podstawa! Zaoszczędzasz czas, eliminujesz zbyteczny stres i masz pełną kontrolę nad przeprowadzką.

Zaplanuj czas

Często nie do końca zdajemy sobie sprawy z tego jak duży jest nasz dobytek i często okazuje się, że jeden dzień to zdecydowanie za mało by wszystko spakować. Należy pamiętać o tym by rzeczy odpowiednio posegregować i zapakować, a to zwłaszcza zajmuje dużo czasu. Dlatego warto zacząć pakowanie odpowiednio wcześnie i z dużym wyprzedzeniem.

Profesjonalna firma to podstawa

Największym popełnianym błędem jest niewłaściwy dobór firmy. Często głównym kryterium, którym sugerujemy się przy doborze firmy jest niewygórowana cena. Jak się okaże w cenę nie jest wliczona część usług. Po dodaniu wszystkich „dodatkowych” usług może się okazać, że cena wcale nie jest tak atrakcyjna jak wydawała się na początku. Doświadczenie firmy to większość sukcesu. Aby Twój dobytek dotarł na miejsce „w jednym kawałku" musisz powierzyć to profesjonalistom, którzy pomogą Ci przejść sprawnie i skutecznie przez cały ten skomplikowany proces.

Pomoc w czasie przeprowadzki

Naprawdę warto poprosić znajomych lub przyjaciół o pomoc. Głownie w trakcie pakowania . Zawsze dodatkowa para rak sie przyda. Poinformuj znajomych odpowiednio wcześnie, tak by mogli pomoc Ci czasowo.

Oznaczanie pudeł

Kiedy przeprowadzka nie jest zbyt dobrze przemyślana, pakujemy się chaotycznie nie zastanawiając się nad tym, co i gdzie pakujemy. To pierwszy problem przy rozpakowywaniu. Zaczyna się nerwówka bo nagle niczego nie możemy odnaleźć. Aby wyeliminować i uniknąć takich sytuacji należy kartony odpowiednio oznaczyć.

Na kartonie oznakujmy następujące informacje:

  • -jaka jest zawartość
  • -ostrzeżenie, jeśli paczka zawiera delikatnie przedmioty (np. Szklanki, szkło, talerze itp)
  • -odpowiednie oznaczenie „góra – dół” kartonu
  • -odpowiednie oznaczenie miejsca przeznaczenia (np. salon, sypialnia itp)

Staranne zabezpieczenie dobytku

Podczas pakowania należy pamiętać, aby wszystkie przedmioty zostały odpowiednio zabezpieczone. W ten właśnie sposób unikniemy ich zniszczenie lub uszkodzenia.

Pamiętajmy, aby:

  • -dodatkowo okleić karton taśmą klejącą i upewnić się, że jest karton jest solidny;
  • -pamiętać by waga paczki nie przekraczała 50 kg;
  • -pakować w taki sposób, aby pomiędzy przedmiotami nie zostawiać pustego miejsca, cała wolną przestrzeń należy wypełnić np: folią bąbelkową, gazetami itp.

Ubezpieczenie przeprowadzki

W czasie przeprowadzki może jednak dojść do różnego rodzaju uszkodzenia, dlatego naprawdę warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o ubezpieczeniu. Jednak to już nie Twój kłopot. Nasza firma jest już od tego ubezpieczona i klient nie ponosi żadnego dodatkowego kosztu.